כיצד סורק ברקוד יכול לסייע לנו

כיצד סורק ברקוד יכול לסייע לנו

חברת globe-tag היא חברה המתמחה בפתרונות ניהול מלאי ואיסוף נתונים אוטומטיים. לחברה מערכות ברקוד מתקדמות והיא משווקת סורקי ברקוד, קורא ברקודים, מדפסות מדבקות, מגוון דגמי מספונים, מספונים לאנשי מכירות, מספונים לטכנאים, למחסנים, מספונים עבור ספירות מלאי, עמדות דיווח מתקדמות, ועוד.

מדוע הטכנולוגית של חברת globe-tag נחשבת המתקדמת ביותר?

הטכנולוגיה של globe-tag נחשבת טכנולוגיה ייחודית שעובדת על שיטת המערכות המתקדמות ביותר שישנן כיום. באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת ניתן לעזוב את שיטות הרישום הישנות ולעבור אל ניהול מלאי מהיר הרבה יותר עם חיסכון מרבי במשאבים, כסף וכוח אדם.

באמצעות המערכות המתקדמות של החברה ניתן לאסוף נתונים בקלות על המוצרים השונים ולדאוג לסדר במקום העבודה. באמצעות קוראי הברקודים של חברת globe-tag ניתן לנהל מלאי בצורה יעילה יותר ולאסוף בקלות נתונים, אפשר לעקוב אחרי סחורה בקלות ולדעת מה חסר ומה יש להשלים על המדפים ובמחסן. עוד ניתן לנהל וליצור מדפים חכמים ולנהל מלאי בצורה נכונה.

ds3678

אז אילו סורקים יש לחברת globe-tag להציע?

Motorola DS4308

זהו אחד המוצרים הבולטים של חברת globe-tag הוא סורק ברקוד משופר של חברתנו . סורקי ברקוד שלנו הוא בעלי יכולות סריקה מתקדמות, הם יעילים מהירים ואיכותיים במיוחד. הסורקים הינם סורקים שולחנים המיועדים לסביבת עבודה משרדים ויכולים שלשמש גם כמזהה תנועה כשהם מוצבים בערסלים הייעודים שלהם. ברקוד זה הינו ברקוד בעל מנוע סריקה מתקדם ומשופר לעומת הדגם הקודם מעניק לסורק יכולות סריקה מתקדמות, יעילות, מהירות ואיכותיות הרבה יותר, סורק מוטורולה הינו סורק שולחני המיועד לסביבת עבודה משרדית .

Motorola DS3678

סורק זה הינו סורק האלחוטי מוקשח של מוטורולה. סורק זה הינו מהסדרה החדשה מבית זברה מוטורולה. הסורק הינו סורק איכותי עמיד בפני כל מזג אוויר, מוקשח אטום ומוכן לעבודה מאומצת. לסורק  מגוון רחב של מנועי סריקה מאפשרים התאמה מרבית לצרכי הלקוח, בין אם חד מימד, דו מימד ולטווחי עבודה שונים.

לסיכום

בברקודים ובמערכת משתמשים עובדים רבים בתוך הארגונים השונים ביניהם: אנשי מכירות, מחסנאים, מנהל סניפים, מוכרים ועוד.

בנוסף, למערכת שירותים של אספקת מספונים לאנשי מכירות, מספונים לספירת מלאי, פתרונות תקשורת אלחוטית, מדפסות ברקוד, עמדת דיווח ועוד.

אז אם אתם רוצים להתנסות בברקוד של המתאים לכם מכל, חשוב להבין מהם הצרכים שלכם ולבחור לכם עכשיו את הברקוד המושלם עבור העסק שלכם.

דילוג לתוכן