ההבדל בין מסופון רגיל למסופון אנדרואיד

ההבדל בין מסופון רגיל למסופון אנדרואיד

כשמדברים על סביבת עבודה או כל סביבה תעשייתית אחרת אי אפשר להימנע מכל העבודה הנדרשים והפרודוקטיביים ביותר קרי מסופונים. נכון להיום בכל סביבת ברקודים יהיה בלתי נמנע להימנע משימושי המסופון שהיה מאז ותמיד "בן בית" בכל הקשור במכירות השטח, פיקוח, לוגיסטיקה, מחסנאות, דיווחים ועוד. 

אז איזה מסופון לדעתכם הכי יתאים לשיטת הפעילות שלכם? מבולבלים? לא יודעים כיצד לבחור בין מסופון רגיל שיודע בהחלט לעשות את העבודה לבין המתקדמים- מסופוני אנדרואיד? רגע לפני שנבחר יחד אתכם, הרשו לנו להציג לכם את ההבדלים בין שני הדגמים ומה כדאי לכם לבחור בסופו של דבר. 

במה חשוב להתחשב לפני שבוחרים מסופון? 

רגע לפני שנחליט על בחירה בין מסופון רגיל לבין מסופון אנדרואיד בונו ונבין את הצורך באופן כללי. איך בוחרים מה מתאים? ראשית מבצעים אפיון ובדיקה בזמן אמת, כאמור בזמן העבודה עצמה. כמו כן, חשוב ביותר להבין באיזה אמצעי תקשורת מתנהל הארגון בו אתם עובדים? האם זה מלווה בתוכנות שונות שאתם צריכים להכיר? מה לגבי רמת האבטחה הנדרשת? 

כמו מחשב כך גם המסופון שלכם, הוא מחפש את הביטחון, הוא מחפש להגן על המידע הרגיש והכי חשוב הוא מחפש מקום שאליו ייטמעו כל הנתונים בצורה הנגישה והקלה ביותר. 

מזה מסופון אנדרואיד ובמה הוא שונה מהמסופון הרגיל? 

שלא כמו כל השאר, מסופון אנדרואיד מעניק לכם את חווית השימוש בזכות ניידתו הפשוטה, ההפעלה הנכונה והרמה הגבוהה של הבטיחות ואבטחת המידע. בגדול, כשיש מסופון אנדרואיד לא רק שאפשר לקרוא או לשמר את המידע אלא גם לבצע סליקת אשראי בצורה הבטוחה והטובה ביותר. 

כמו כן, כשמדברים על מסופון אנדרואיד מדבר על מסך מדהים, מדפסת בתחתית המכשיר בחלק מהדגמים, מצלמה חדה, חתימה אלקטרונית, תמיכה בבלוטוס, ווי פיי ועוד. כמו כן, מאפשר המכשיר כניסה וקריאת נתונים בזכות יו אס בי, סים קארד ואפילו כרטיס מיקרו עם גיגה מכובדת ומכילה למדי. 

בנוסף לכך, מכשיר האנדרואיד מאפשר קיבולת של המון זיכרון, טכנולוגיה של הצפנת דברים ונתונים בצורה העדכנית ביותר והכול ללא מגע מובנה. 

בסיכום דבר, כשבוחרים לצורך העניין מסופון רגיל, עדיין ניגשים אל כל המידע והשירותים בליווי כוח אדם נוסף- דבר שעולה לא מעט לארגון ולעיתים לא מעט עבורכם בעלי העסק. בגדול, באמצעות מסופון מתקדם לא רק שניתן לצמצם כוח אדם אלא לחסוך בלא מעט עלויות שיכולות לשמש לדברים האחרים במטרה לרווחיות על כל המשתמע מכך. 

המסכים הקשיחים של אנדרואיד הם בהחלט הדבר הבא ומכאן שרבים וטובים בוחרים אותם לא רק משום שהם מאכלסים אל כל המידע אלא גם בזכות היכולת להימנע משבר, נפילות ותקלות כאלה ואחרות. 

רוצים להחליף את המסופון הישן בחדש? הגיע הזמן לעשות את זה יעיל אבל בעיקר בטוח. 

דילוג לתוכן