איך לבחור בית דפוס לעסק?

איך לבחור בית דפוס לעסק?

כשהדיגיטלי פוגש את הפרינט נוצרים שילובים מנצחים. בית דפוס דיגיטלי הוא היום הפלטפורמה המנצחת להפקת מוצרי קידום מכירות, שיווק ומיתוג ואפשר להטעין לאתר של בית הדפוס או לשלוח אליו את הקבצים המבוקשים וליהנות מהפקתם של תוצרים מרשימים ואיכותיים.
בית דפוס Ink Ready Print מטפל בהפקת דפוס על כל המשתמע מכך מהעיצוב ועד הייצור כשלמוצרי דפוס השפעה משמעותית על המיתוג של העסק שלכם.
חשבו על כך שתוכלו לחלק לוח שנה מעוצב ללקוחות כמתנה או לתלות שלטים ברחבי המשרד או מחוצה לו על מנת להפיץ בצורה משמעותית את המסרים השיווקיים ולהעלות את החשיפה של בית העסק.
ניתן כמובן לעצב את התוצרים בדרך כזאת שתהיה מזוהה עם השפה החזותית, שהמוצר יישא את הלוגו של בית העסק ויהיה מעוצב בצבעוניות המזוהה עמו. אבל כדי להוציא את החזון אל הפועל וליהנות באמת מתוצרי דפוס מרשימים, יש לבחור מלכתחילה בית דפוס לעסק שאפשר לסמוך עליו מכל הבחינות ומכל ההיבטים – אמינות, זמינות, שירות ומקצועיות.

לפניכם מספר פרמטרים חיוניים שיש לבדוק ולוודא לפני שבוחרים את בית הדפוס עמו תרצו לעבוד על בסיס קבוע:

תשתית מקוונת למוצרי דפוס 

היום הקשר עם בית הדפוס יכול להיות יעיל במיוחד כשאפשר לשלוח לבתי דפוס את הקבצים או להשתמש בפלטפורמה ידידותית למשתמש סופר נוחה ואינטואיטיבית וגם יעילה כמו שיש לבית הדפוס ink.
פלטפורמה זו למעשה מאפשרת לכם לקחת חלק מעשי בעיצוב המוצר משלב הסקיצה – העלאת קובץ נתון או יצירת העיצוב המבוקש כאשר "מתלבשים" על תבניות וניתן גם באמצעות פעולת גרירה ושחרור לייצר את העיצוב לבד ולאחר השלמת המשימה לשלוח אותו להדפסה.
כך ניתן להיות אחראים על העיצוב וגם למלא חלק מרכזי ביצירתו, פעולה שהיא גם מרגשת וגם מקנה לכם את מלוא השליטה בהכנת התוצר. במידה ואינכם בטוחים שתרצו לעשות זאת, ניתן לברר אם המקום מציע שירותי עיצוב גרפי בתוספת תשלום. 

עם המלצות לא מתווכחים

בחרו בית דפוס עם המלצות חיוביות – חוות דעת שתוכלו לחפש ולקרוא בגוגל, אינדקסים וברשתות החברתיות ומעל הכל, שימו לב לזמינות הגבוהה כך שהתוצרים שלכם יהיו מוכנים בזמן על אחת כמה וכמה אם יש לכם תאריכים ברורים וידועים להשקה או לאירוע שלהם תרצו לבצע את ההדפסה. 

מחירים הוגנים – שירות מקצועי אדיב

התייחסו גם לטווח המחירים המוצע בהתאם להזמנה הכמותית שתעשו ואם יש מחיר מינימלי וכמובן, תוך כמה זמן אתם עתידים לקבל את הסחורה ואם ישנם שדרוגים שאפשר לבצע כמו בחירה בסוג הנייר, סוג הגימור וכדומה. חשוב שיהיה לכם עם מי לדבר או פלטפורמה נוחה לשליחת ההזמנה ומעקב אחריה כך שתדעו שהמוצר בידיים הטובות ביותר וכן מתי התאריך המשוער לאספקתו. כנ"ל בנוגע לדרך שבו הוא יישלח ויגיע אליכם. 

היצע רחב של מוצרים ושירותים – רעיונות להדפסה

לא תמיד אנחנו יודעים איזה מוצר נראה להדפיס ובאתר של בית דפוס מתקדם תוכלו להיחשף למגוון רחב של פריטים ושירותים הזמינים ולקבל גם רעיונות איך לשווק ולמתג את העסק שלכם בדרך הטובה והיעילה ביותר באמצעות מוצרים ושירותים אלה.
סוגי מתנות ללקוחות או פריטי קידום מכירות שונים, מוצרים שהם בגדר חובה כמו חשבוניות ממותגות או מדבקות ועוד. התייחסו להיצע הרחב וגם לאופציות ביצירת המוצר עצמו כמו תבנית עיצובית, גודל, עובי, סוג נייר כדי שתוכלו להרכיב ולהתאים את המוצר לרצונות האישיים ולצרכים הייחודיים של בית העסק.
בית דפוס שמציג מבחר רחב של שירותים ומוצרים יוכל בהחלט לעמוד בדרישות ותמיד לחדש, לכם ולקהל לקוחותיכם.

 

דילוג לתוכן