כיצד דיווח נוכחות לעסק תשפר את ההתנהלות הפיננסית?

בתור בעלי עסקים, אחד הדברים שחשובים עבור ההתנהלות הפיננסית של העסק שלכם הוא משכורת העובדים שלכם. לא פעם העובדים מצהירים של שעות עבודה בצורה מתועדת מה שיכול לגרום לטעויות שונות מצידם. אנחנו בלומן מד דעת שעוני נוכחות לעובדים כאן כדי להסביר לכם מדוע בתור בעלי עסק, אתם חייבים לקבל דיווח נוכחות מהעובדים שלכם.

דיווח נוכחות

דיווח נוכחות בעסק נועד לתת לכם בתור מנהלי העסק את המידע המדויק על מספר השעות שאותו כל עובד עבד בעסק שלכם. ניהול מסודר של יומן דיווחים יכול לסייע לכם להתנהל פיננסית בצורה נכונה יותר בעסק שלכם, ויחסוך לכם במצטבר הרבה מאוד כסף. לומן מד דעת שעוני נוכחות לעובדים כאן עם כמה דברים שכדאי שתדעו ביחס לדיווח נוכחות.

  • מניעת דיווחים כוזבים

למרבה הצער, לא פעם עובדים עלולים לדווח לכם על שעות עבודה שהם לא באמת עבדו. עבור המקרים הללו דיווח נוכחות היא קריטי כיון שבכל רגע נתון אתם יכולים לדעת בדיוק מי מהעובדים נמצא בעסק ומי לא. בסוף כל חודש תוכלו לקבל דו"ח מדויק על מספר השעות שאותו עבד כל עובד וכך לא תצטרכו לשלם לעובדים על שעות שהם לא עבדו בהן.

  • ניתוח נכון של צורכי העסק

כאשר אתם מקבלים דו"ח נוכחות מפורט, קל לכם יותר להבין מהן השעות שבהן יש יותר עובדים בעסק ולראות האם באמת מספר העובדים שנמצא בעסק הכרחי. כך תוכלו להפנות מספר עובדים רב יותר לשעות העמוסות, ואילו עבור שעות שבהן אין צורך בהרבה עובדים תוכלו לחסוך בשעות תעסוקה.

  • רמת יצרנות גבוהה יותר

אמנם ההיבט  הזה הוא היבט פסיכולוגי, אבל הוא בהחלט יכול להשפיע על המצב הפיננסי בעסק שלכם. כאשר עובד שלכם מדווח על נוכחות, הוא באופן אוטומטי נכנס למצב של עבודה, במיוחד כאשר הוא יודע ששעות העבודה שלו מדווחות. כך תוכלו ליהנות מכך שהעובדים שלכם יהיו יצרניים יותר במהלך הזמן שהם בעסק.

  • חיסכון בזמן בחישוב המשכורות

ניהול מסודר של דיווחי נוכחות מאפשר לכם לבצע את חישוב המשכורת בסוף החודש בצורה קלה הרבה יותר. במקום להתחיל לחשב עבור כל עובד כמה שעות הוא עבד ולהיתקל בקשיים שונים, המערכת תציג לכם בסוף החודש בדיוק כמה כל אחד מהעובדים שלכם עבד.

לסיכום

דיווח נוכחות בעסק משפר את יעילות העבודה ויעזור לכם בסוף כל חודש לדעת כמה כסף בדיוק אתם צריכים לשלם לעובדים. 

דילוג לתוכן