מהו סורק שולחני ואיך משתמשים בו?

מהו סורק שולחני ואיך משתמשים בו?

מהו סורק שולחני ואיך משתמשים בו?

העולם של היום נראה היום שונה לחלוטין מהעולם שהיה בעבר. מוצרי חשמל משוכללים נכנסו לשימוש ואלו מחליפים בהצלחה רבה פעולות שונות אשר נעשו עד כה באמצעים פיזיים ידניים.

אם נתייחס לשכלולים שאנחנו פוגשים במשרד, הרי שסורק המסמכים תופס בהחלט מקום של כבוד בין שאר המכשירים החשמליים. סורק שולחני מקצועי במשרד, ייתן מענה לצורך בסריקה של מסמכים והעתקה שלהם אל תוך המחשב. כיום, כאשר כל המסמכים איתם אנחנו מתעסקים חייבים להיות בפורמט המתאים למחשב ולא משנה אם זה לצורך הדפסה שלהם, לצורך שליחה בדואר או לחילופין שליחה בדואר האלקטרוני, או סתם כך לצורך תיוק מוסדר במחשב, הרי שסורק המסמכים מצליח בקלות רבה לעשות זאת. הוא מעביר כל מסמך נחוץ, ישירות אל המחשב.

אז האמת היא שיש היום עוד אמצעים שונים אשר אלו מאפשרים את הזנת המסמכים למחשב. אם זה על ידי צילום באמצעות מכשיר הטלפון החכם ושליחה אל המחשב ואם זה על ידי צילום במצלמה של המחשב עצמו. אך סורק שולחני הוא הרבה יותר יעיל, במיוחד כאשר מדובר במשרד. היות ועל פי רוב יהיה זה מכשיר משולב המציע מענה מגוון הכולל גם הדפסה, גם צילום וגם סריקה של מסמכים. מכשיר כזה מציע את כל האפשרויות שהמשרד זקוק להם, הוא בהחלט מכשיר נחוץ ורצוי בכל משרד.

סורק שולחני מומלץ לעסק שלכם

כל עסק וכל משרד זקוק למענה ייחודי שיתאים לו. אם זה מבחינת גודלו של הסורק ואם זה מבחינת הפונקציות הנוספות אשר אותם הוא מציע. מעבר לכך, ברור שיש להתאים את הסורק בהתאם להיקף השימוש בסורק. אם המשרד אמור להדפיס מסמכים בכמויות גדולות, הרי שיהיה צורך להתאים את הסורק בהתאם ולבחור מדפסת שתפעל באמצעות טונר ולא על ידי דיו. כך גם המדפסת תפעל בקצב מהיר ותצליח להפיק את המסמכים בקצב הדרוש.

סורק שולחני קטן עם אפקט גדול

במשרדים רבים מעדיפים את הסורק הקומפקטי והקטן אשר ייתן מענה מושלם לצרכי המשרד אך בלי לתפוס מקום רב מידי על שולחן העבודה המשרדי.

אם הסורק יהיה מסורבל וגדול מידי הרי שהוא עשוי להפוך למטרד של ממש על השולחן המשרדי. בעיקר אם אין בו שימוש תכוף ותמידי הרי שמהר מאוד הוא יתחיל להעלות אבק ובמשרד יראו בו מוצר מיותר לחלוטין. מסיבה זו רצוי מאוד להעדיף סורק קטן וקומפקטי בייחוד עבור משרדים בהם השימוש העתידי בסורק לא יהיה רב.

סורק וקורא ברקודים

אחד הסורקים הכי פופולאריים שכולנו מכירים ופוגשים אותו על בסיס יומיומי זהו סורק ברקודים. לכל מוצר ישנו ברקוד וכך הוא מזוהה ע"י המערכת.

בכל חנות ובכל 'סופר' ואפילו במכולות השכונתיות אנחנו מוצאים היום את הסורקים שעושים לכולנו חיים קלים יותר. גם בעלי העסקים חוסכים הרבה כאב ראש כאשר הסורקים מזינים אל המחשב את הברקודים ואת שמות המוצרים הנמכרים בחנות וכך יש להם שליטה מלאה על המלאי הקיים בחנות, וגם הלקוחות נהנים מכך שהם מקבלים לידיהם חשבונית עם מידע מפורט, מידע הכולל את כל הפרטים על אודות הקנייה שהם ביצעו. הם יראו את המחיר, את הכמות וישלטו על היוצא והנכנס מהארנק.

קשה לנו לדמיין כיום את העולם ללא סורקי הברקודים כאשר שיטת הקידוד והסריקה הפכו להיות חלק בלתי נפרד מכל מה שקשור לעולם התעשייה.

זה אמנם דורש את ההזנה של כל המוצרים והברקודים אל המחשבים. אך בהחלט אפשר לתלות את ההצלחה הגדולה של בעלי העסקים באופציה הזו המאפשרת את השליטה על הנמכר והנרכש.